Szlachetna inicjatywa KS Białcz!

Mikołajki - czas prezentów i świątecznej radości. Ten niezwykle magiczny dzień zawodnicy Klubu Sportowego Białcz, na czele z trenerem Wojtkiem Abraszkiem, spędzili w 'Rodzinnym Domu Dziecka' w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie obdarowali prezentami obecne tam dzieci. Zespół pokazał, że potrafi zostawić serce nie tylko na boisku, ale także poza nim. Dziękujemy Serdecznie wszystkim zaangażowanym w tę inicjatywę!

6 grudnia to dzień, w którym każde dziecko marzy o prezencie. W rolę przysłowiowego Świętego Mikołaja tego wieczoru postanowili wcielić się piłkarze oraz trener naszego klubu, którzy odwiedzili 'Rodzinny Dom Dziecka' znajdujący się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Dzieci obdarowane prezentami odwdzięczyły się bezcenną radością i uśmiechami, które nakarmiły serca naszych sportowców. Za wieczór spędzony w świąteczno-rodzinnej atmosferze jeszcze raz szczerze Dziękujemy!

(Mikołajki KS Białcz w 'Rodzinnym Domu Dziecka' - zdjęcia)

Powiązana galeria: