KS Białcz wspiera młodych przedsiębiorców!

Ekonomiczny wydział Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim z pomocą Koła Naukowego CREATIV, kontynuuje tradycję organizacji konkursu pod hasłem "Przedsiębiorczość", którego głównym założeniem jest kształcenie oraz poszerzanie wiedzy uczniów z dziedziny przedsiębiorczości. Dnia 17 marca bieżącego roku odbył się finał VI edycji, a rolę jednego ze sponsorów pełnił Klub Sportowy Białcz.

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t34.0-12/12674586_1707531649527743_1825501264_n.jpg?oh=7310bdf0c2ae1de7467175aa0dd69b12&oe=56F782FFKonkurs dzięki stałemu rozwojowi w oczach młodych adeptów przedsiębiorczości z roku na rok cieszy się coraz większym prestiżem. W finale VI edycji po wcześniejszym uzyskaniu kwalifikacji udział wzięło 96 uczniów - prócz gospodarzy z Gorzowa Wielkopolskiego ugoszczono również uczniów z Zielonej Góry, Barlinka, Dobiegniewa, Skwierzyny, Kostrzyna nad Odrą, Słubic, Rzepina oraz Nowej Soli.

Nowością w tym roku była dodatkowa możliwość wzięcia udziału w I edycji konkursu z zakresu "Rachunkowości" organizowanym pod patronatem Gorzowskiego Oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, które ufundowało nagrodę główną. Do tej kategorii konkursowej zgłosiło się 24 uczniów z 5 szkól ponadgimnazjalnych.

Mając za sobą organizację oraz udziały w akcjach charytatywnych postanowiliśmy poszerzyć nieco horyzonty naszych działań, tym razem wcielając się w rolę sponsora nagród głównych. Osoba przedsiębiorcza dzięki swoim cechom i posiadanej wiedzy dąży do osiągnięcia wyznaczonych celów. To klucz do sukcesu osobistego w dorosłym życiu gospodarczym, dlatego też postanowiliśmy weprzeć swoją pomocą ambitne działania twórców konkursu.

Ogromem wyrazów uznania oraz najszczerszymi podziękowaniami pragniemy obdarzyć Panią Małgorzatę Mazur, która była główną pomysłodawczynią oraz realizatorką sponsorskich działań z udziałem naszego klubu. Fachowe wykonanie stoiska oraz profesjonalne przygotowanie nagród dla każdego uczestnika zostało zauważone i docenione przez liczne grono. Naszej nowej Pani menadżer Małgorzacie Mazur z poważaniem gratulujemy świetnej organizacji oraz Serdecznie Dziękujemy za promocję nie tylko naszego klubu, ale również wsi Białcz!

Więcej o konkursie znajdziesz na facebookowym portalu Koła Studenckiego CREATiV PWSZ.