zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Lubno II
Pauza
PAP Bosko
7:2
KS Białcz
Victoria Stanowice
3:3
Iskra Głuchowo
GKP Bogdaniec
12:0
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Wicher Staw
4:0
Warta Kołczyn
Walka Czarnów
3:2
Unia Lubiszyn-Tarnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Staw
Pauza
Warta Kołczyn
5:4
Walka Czarnów
KS Białcz
1:3
GKP Bogdaniec
Iskra Głuchowo
2:0
PAP Bosko
Unia Lubiszyn-Tarnów
2:4
Victoria Stanowice
Błękitni II Lubno II
0:2
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Walka Czarnów
Pauza
PAP Bosko
2:0
Unia Lubiszyn-Tarnów
KS Wysoka (k.Gorzowa)
6:0
KS Białcz
Victoria Stanowice
0:4
Warta Kołczyn
GKP Bogdaniec
7:0
Iskra Głuchowo
Wicher Staw
11:0
Błękitni II Lubno II
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Stanowice
Pauza
Warta Kołczyn
4:7
PAP Bosko
Iskra Głuchowo
8:0
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Wicher Staw
5:4
Walka Czarnów
Unia Lubiszyn-Tarnów
0:10
GKP Bogdaniec
Błękitni II Lubno II
2:1
KS Białcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
PAP Bosko
Walka Czarnów
2:1
Błękitni II Lubno II
Victoria Stanowice
3:4
Wicher Staw
KS Wysoka (k.Gorzowa)
6:2
Unia Lubiszyn-Tarnów
KS Białcz
3:4
Iskra Głuchowo
GKP Bogdaniec
3:0
Warta Kołczyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKP Bogdaniec
Pauza
Warta Kołczyn
1:2
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Wicher Staw
3:1
PAP Bosko
Unia Lubiszyn-Tarnów
1:3
KS Białcz
Błękitni II Lubno II
3:0*
Iskra Głuchowo
Walka Czarnów
4:0
Victoria Stanowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Pauza
PAP Bosko
1:2
Walka Czarnów
Victoria Stanowice
0:4
Błękitni II Lubno II
Iskra Głuchowo
2:0
Unia Lubiszyn-Tarnów
GKP Bogdaniec
1:4
Wicher Staw
KS Białcz
2:1
Warta Kołczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Walka Czarnów
2:1
GKP Bogdaniec
Warta Kołczyn
4:1
Iskra Głuchowo
Wicher Staw
6:2
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Victoria Stanowice
2:1
PAP Bosko
Błękitni II Lubno II
3:7
Unia Lubiszyn-Tarnów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Lubiszyn-Tarnów
1:2
Warta Kołczyn
KS Wysoka (k.Gorzowa)
2:3
Walka Czarnów
KS Białcz
3:5
Wicher Staw
GKP Bogdaniec
3:0
Victoria Stanowice
PAP Bosko
6:1
Błękitni II Lubno II
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Walka Czarnów
3:1
KS Białcz
Wicher Staw
1:1
Iskra Głuchowo
Victoria Stanowice
2:5
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Błękitni II Lubno II
2:7
Warta Kołczyn
PAP Bosko
4:0
GKP Bogdaniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głuchowo
3:0
Walka Czarnów
Unia Lubiszyn-Tarnów
3:2
Wicher Staw
KS Wysoka (k.Gorzowa)
5:5
PAP Bosko
KS Białcz
1:1
Victoria Stanowice
GKP Bogdaniec
8:1
Błękitni II Lubno II
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kołczyn
6:2
Wicher Staw
Iskra Głuchowo
10:2
Victoria Stanowice
Unia Lubiszyn-Tarnów
6:0
Walka Czarnów
KS Wysoka (k.Gorzowa)
3:4
GKP Bogdaniec
KS Białcz
0:3*
PAP Bosko
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Stanowice
4:1
Unia Lubiszyn-Tarnów
KS Wysoka (k.Gorzowa)
4:1
Błękitni II Lubno II
GKP Bogdaniec
3:0*
KS Białcz
PAP Bosko
2:2
Iskra Głuchowo
Walka Czarnów
3:3
Warta Kołczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kołczyn
2:0
Victoria Stanowice
Iskra Głuchowo
1:4
GKP Bogdaniec
Unia Lubiszyn-Tarnów
2:8
PAP Bosko
KS Białcz
0:3*
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Błękitni II Lubno II
3:0
Wicher Staw
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wysoka (k.Gorzowa)
0:2
Iskra Głuchowo
KS Białcz
0:3*
Błękitni II Lubno II
GKP Bogdaniec
6:1
Unia Lubiszyn-Tarnów
PAP Bosko
3:6
Warta Kołczyn
Walka Czarnów
3:4
Wicher Staw
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kołczyn
2:7
GKP Bogdaniec
Iskra Głuchowo
3:0*
KS Białcz
Wicher Staw
4:1
Victoria Stanowice
Unia Lubiszyn-Tarnów
2:6
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Błękitni II Lubno II
3:0
Walka Czarnów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głuchowo
5:1
Błękitni II Lubno II
KS Wysoka (k.Gorzowa)
0:2
Warta Kołczyn
KS Białcz
0:3*
Unia Lubiszyn-Tarnów
PAP Bosko
3:4
Wicher Staw
Victoria Stanowice
0:1
Walka Czarnów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni II Lubno II
3:0
Victoria Stanowice
Walka Czarnów
3:0*
PAP Bosko
Warta Kołczyn
3:0*
KS Białcz
Wicher Staw
0:5
GKP Bogdaniec
Unia Lubiszyn-Tarnów
2:2
Iskra Głuchowo
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głuchowo
0:0
Warta Kołczyn
Unia Lubiszyn-Tarnów
1:4
Błękitni II Lubno II
KS Wysoka (k.Gorzowa)
5:2
Wicher Staw
GKP Bogdaniec
3:1
Walka Czarnów
PAP Bosko
2:0
Victoria Stanowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Stanowice
1:4
GKP Bogdaniec
Błękitni II Lubno II
3:1
PAP Bosko
Walka Czarnów
3:0*
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Warta Kołczyn
6:3
Unia Lubiszyn-Tarnów
Wicher Staw
3:0*
KS Białcz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kołczyn
- : -
Błękitni II Lubno II
Iskra Głuchowo
- : -
Wicher Staw
KS Wysoka (k.Gorzowa)
- : -
Victoria Stanowice
KS Białcz
- : -
Walka Czarnów
GKP Bogdaniec
- : -
PAP Bosko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Stanowice
- : -
KS Białcz
Błękitni II Lubno II
- : -
GKP Bogdaniec
PAP Bosko
- : -
KS Wysoka (k.Gorzowa)
Walka Czarnów
- : -
Iskra Głuchowo
Wicher Staw
- : -
Unia Lubiszyn-Tarnów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości