zamknij reklamę

Fenomenalny finisz Białczan! Remis rzutem na taśmę!

Fenomenalny finisz Białczan! Remis rzutem na taśmę!

Świadkami niesłychanego, rzadko spotykanego widowiska byli dzisiaj wszyscy Ci, którzy zamiast domowej kanapy wybrali mecz Białcza ze Ściechowem. KS Białcz w niebywały sposób doprowadził do remisu 3:3 , mimo iż na 20 minut przed końcem meczu to goście prowadzili 3:0! Fenomenalny pościg za cennym punktem, napędzany niespożytą wolą walki, z całą pewnością na długo utkwi w naszej pamięci!

3:3
(0:1)

Białcz

Ściechów

XIII kolejka - B klasa
Boisko w Białczu
15:00, 10.04.2016
szczegóły meczu


Od zera do bohatera! KS Białcz wrócił z bardzo dalekiej podróży po tym jak przyjezdni w bezlitosny sposób obnażyli wszelkie błędy naszego zespołu. Po stracie trzech goli Białczanie zmartwychwstali i dokonali rzeczy niemożliwych.

Pierwszy sygnał do pościgu wysłał Damian Karbowiak, który kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego wpisał się na listę strzelców. 10 minut później kontaktowe trafienie zanotował kapitan Wojciech Mularski, popisując się precyzyjnym strzałem z dystansu nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych.

Emocje towarzyszące kibicom w ostatnich pięciu minutach spotkania sięgały zenitu. Kuriozalny błąd jakiego dopuścił się golkiper Feniksa, wypuszczając piłkę z rąk, pogrzebał marzenia gości o dowiezieniu korzystnego rezultatu do końcowego gwizdka sędziego. Będący najbliżej całego zamieszania Przemysław Stojanowski, nie zmarnował prezentu od losu i ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Remis 3:3 wprowadził w stan euforycznej radości wszystkich sympatyków Białcza!

Sławomir Wesołowski

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości