Solidny występ w Czarnowie.

Pierwszy rewanż za nami! KS Białcz zremisował bezbramkowo z vice-liderem rozgrywek Walką Czarnów, podczas inauguracji rundy wiosennej. Punkt z Czarnowa jedzie do Białcza!

Czarnów

XII kolejka - B klasa
Boisko w Czarnowie
15:00, 03.04.2016
szczegóły meczu

Pomimo braku goli, spotkanie do nudnych nie należało, a tempo rywalizacji było całkiem przyzwoite. W pierwszej połowie Białcz wyraźnie zaskoczył gospodarzy, stwarzając kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki. Niestety żadna z prób podopiecznych Wojciecha Abraszka nie znalazła drogi do siatki rywala.

Obraz gry po przerwie uległ zmianie, ponieważ mecz stał się bardziej wyrównany, jednak żadna z ekip nie potrafiła udokumentować swoich poczynań golem. Po 90 minutach podział punktów bez dwóch zdań był sprawiedliwym odzwierciedleniem boiskowych wydarzeń.