Klub Sportowy Białcz - Kadra

Ostatnie formalności związane z rejestracją zawodników zostały dopięte w czwartkowe popołudnie. Klub składa się głównie z mieszkańców naszej wsi. Drużyna liczy 22 zawodników, zaś średnia wieku zespołu nie przekracza 23 lat.

Szeroką kadrę otwiera Sebastian Baran, który w meczach stanie między słupkami bramki. O sile obronnej zespołu w środkowej strefie stanowić mają bracia Mularscy - Wojtek i Sebastian. Prócz nich w defensywnej formacji występować będą Wojtek Wesołowski, Hubert Bogdanowicz, Przemek Rutkowski i grający w ubiegłym sezonie w barwach MKS'u Czarni Browar Witnica, Łukasz Gajda.

Jeśli chodzi o pomoc - kręgosłupem ekipy w środku pola mają być Mateusz Dobrzański, Maciej Wawrzynowicz oraz Sławek Wesołowski, zaś na skrzydłach biegać będą Krzysztof Wilk, Konrad Kulik, Adrian Przybył, Bartosz Czarnodolski  oraz Kuba Pęcak. Najbliżej bramki przeciwnika zarówno na bokach jak i w centralnej strefie grać będą Bartłomiej Wesołowski, Rafał Pęcak, Mateusz Pulkowski i Rafał Kamiński.
Do zespołu we wrześniu dołączyć ma Marcin Bonder oraz Karol Ostałowski.