Nowy komplet na sezon 2015/2016!

Mamy przyjemność zaprezentować wszystkim nowe, oficjalne stroje, w których piłkarze Białcza będą rywalizować w ligowych rozgrywkach w nadchodzącym sezonie. Stroje zostały zaprojektowane przez firmę Keeza, z którą nawiązaliśmy współpracę.

Nowe koszulki prawdopodobnie zostaną założone po raz pierwszy przez piłkarzy podczas historycznej dla klubu inauguracji sezonu 2015/2016, która odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 17:00 na boisku w Białczu. Z myślą o fanach powstała również wersja dla kibiców, na której można zamieścić swój pseudonim bądź nazwisko. Zakupu owej koszulki można dokonać w dziale 'strefa kibica'. Zielony komplet strojów, nawiązujący do barw klubowych, powstał z myślą o występach przed własną publicznością, zaś na mecze wyjazdowe zawodnicy będą przywdziewać niebieskie koszulki ufundowane przez firmę Treza.