zamknij reklamę

Bramki i asysty

Wszystkie bramki dla klubu

 1 / Adrian Przybył (Sławomir Wesołowski) / KS Białcz 2:4 Walka Czarnów
 2 / Rafał Pęcak (Sławomir Wesołowski) / KS Białcz 2:4 Walka Czarnów
 3 / Jakub Pęcak (Łukasz Gajda) / Feniks Ściechów 3:1 KS Białcz
 4 / Bartłomiej Wesołowski (Rafał Pęcak) / KS Wysoka 1:2 KS Białcz
 5 / Sławomir Wesołowski / KS Wysoka 1:2 KS Białcz
 6 / Mateusz Pulkowski (Sławomir Wesołowski) / KS Białcz 2:3 GKP Bogdaniec
 7 / Bartłomiej Wesołowski (Wojciech Mularski) / KS Białcz 2:3 GKP Bogdaniec
 8 / Mateusz Pulkowski (Sławomir Wesołowski) / Złote Piaski Dzierżów 4:1 KS Białcz
 9 / Mateusz Pulkowski (Rafał Kamiński) / KS Białcz 1:1 Błękitni II Lubno
 10 / Mateusz Pulkowski (Bartłomiej Wesołowski) / KS Białcz 4:2 Wicher Staw
 11 / Damian Karbowiak (Bartłomiej Wesołowski) / KS Białcz 4:2 Wicher Staw
 12 / Bartłomiej Wesołowski (Przemysław Stojanowski) / KS Białcz 4:2 Wicher Staw
 13 / Jakub Pęcak (Przemysław Stojanowski) / KS Białcz 4:2 Wicher Staw
 14 / Damian Karbowiak (Bartłomiej Wesołowski) / Orkan Długoszyn 2:2 KS Białcz
 15 / Bartłomiej Wesołowski (Mateusz Pulkowski) / Orkan Długoszyn 2:2 KS Białcz
 16 / Damian Karbowiak / KS Białcz 2:3 Iskra Gorzów Wlkp.
 17 / Bartłomiej Wesołowski (Przemysław Stojanowski) / KS Białcz 2:3 Iskra Gorzów Wlkp.
 18 / Sławomir Wesołowski (Bartłomiej Wesołowski) / Iskra Głuchowo 3:1 KS Białcz
 19 / Damian Karbowiak / KS Białcz 3:3 Feniks Ściechów
 20 / Wojciech Mularski / KS Białcz 3:3 Feniks Ściechów
 21 / Przemysław Stojanowski (Jacek Hałuja) / KS Białcz 3:3 Feniks Ściechów
 22 / Sebastian Baran (Jakub Pęcak) / Victoria Stanowice 2:3 KS Białcz
 23 / Jakub Pęcak (Bartłomiej Wesołowski) / Victoria Stanowice 2:3 KS Białcz
 24 / Bartłomiej Wesołowski / Victoria Stanowice 2:3 KS Białcz
 25 / Bartłomiej Wesołowski (Mateusz Pulkowski) / KS Białcz 2:4 KS Wysoka
 26 / Przemysław Stojanowski (Bartłomiej Wesołowski) / KS Białcz 2:4 KS Wysoka
 27 / Mateusz Pulkowski (Bartłomiej Wesołowski) / GKP Bogdaniec 0:8 KS Białcz
 28 / Bartłomiej Wesołowski (Przemysław Stojanowski) / GKP Bogdaniec 0:8 KS Białcz
 29 / Bartłomiej Wesołowski / GKP Bogdaniec 0:8 KS Białcz
 30 / Adrian Kędzior (Bartłomiej Wesołowski) / GKP Bogdaniec 0:8 KS Białcz
 31 / Krzysztof Wilk / GKP Bogdaniec 0:8 KS Białcz
 32 / Przemysław Stojanowski (Bartłomiej Wesołowski) / GKP Bogdaniec 0:8 KS Białcz
 33 / Przemysław Stojanowski (Leszek Samełko) / GKP Bogdaniec 0:8 KS Białcz
 34 / Damian Karbowiak / GKP Bogdaniec 0:8 KS Białcz
 35 / Jakub Pęcak (Bartłomiej Wesołowski) / KS Białcz 1:1 Złote Piaski Dzierżów
 36 / Leszek Samełko (Bartłomiej Wesołowski) / Błękitni II Lubno 2:2 KS Białcz
 37 / Mateusz Pulkowski (Rafał Kamiński) / Błękitni II Lubno 2:2 KS Białcz
 38 / Przemysław Stojanowski (Mateusz Pulkowski) / Wicher Staw 4:2 KS Białcz
 39 / Jakub Pęcak (Rafał Ławniczak) / Wicher Staw 4:2 KS Białcz
 40 / Przemysław Stojanowski (Damian Karbowiak) / KS Białcz 3:2 Orkan Długoszyn
 41 / Przemysław Stojanowski (Rafał Ławniczak) / KS Białcz 3:2 Orkan Długoszyn
 42 / Rafał Ławniczak (Przemysław Stojanowski) / KS Białcz 3:2 Orkan Długoszyn
 43 / Przemysław Stojanowski (Jakub Pęcak) / Iskra Gorzów Wlkp. 1:4 KS Białcz
 44 / Przemysław Stojanowski (Sławomir Wesołowski) / Iskra Gorzów Wlkp. 1:4 KS Białcz
 45 / Jakub Pęcak (Bartłomiej Wesołowski) / Iskra Gorzów Wlkp. 1:4 KS Białcz
 46 / Bartłomiej Wesołowski (Przemysław Stojanowski) / Iskra Gorzów Wlkp. 1:4 KS Białcz
 47 / Przemysław Stojanowski / KS Białcz 2:2 Iskra Głuchowo
 48 / Bartłomiej Wesołowski / KS Białcz 2:2 Iskra Głuchowo
 49 / Przemysław Stojanowski (Mateusz Pulkowski) / KS Białcz 7:0 Wicher Staw
 50 / Przemysław Stojanowski (Bartłomiej Wesołowski) / KS Białcz 7:0 Wicher Staw
 51 / Bartłomiej Wesołowski (Damian Karbowiak) / KS Białcz 7:0 Wicher Staw
 52 / Bartłomiej Wesołowski (Mateusz Pulkowski) / KS Białcz 7:0 Wicher Staw
 53 / Jakub Pęcak (Bartłomiej Wesołowski) / KS Białcz 7:0 Wicher Staw
 54 / Damian Karbowiak (Bartłomiej Wesołowski) / KS Białcz 7:0 Wicher Staw
 55 / Bartłomiej Wesołowski / KS Białcz 7:0 Wicher Staw
 56 / Przemysław Stojanowski (Damian Karbowiak) / KS Białcz 3:4 KS Wysoka
 57 / Przemysław Stojanowski / KS Białcz 3:4 KS Wysoka
 58 / Leszek Samełko / KS Białcz 3:4 KS Wysoka

Najwięcej goli dla klubu

 1. / Bartłomiej Wesołowski / 14
 - . / Przemysław Stojanowski / 14
 3. / Jakub Pęcak / 7
 4. / Mateusz Pulkowski / 6
 - . / Damian Karbowiak / 6
 6. / Sławomir Wesołowski / 2
 - . / Leszek Samełko / 2
 8. / Rafał Pęcak / 1
 - . / Adrian Przybył / 1
 - . / Wojciech Mularski / 1
 - . / Sebastian Baran / 1
 - . / Krzysztof Wilk / 1
 - . / Adrian Kędzior / 1
 - . / Rafał Ławniczak / 1

Najwięcej asyst w klubie

 1. / Bartłomiej Wesołowski / 15
 2. / Przemysław Stojanowski / 6
 3. / Sławomir Wesołowski / 5
 - . / Mateusz Pulkowski / 5
 5. / Damian Karbowiak / 3
 - . / Rafał Kamiński / 2
 - . / Jakub Pęcak / 2
 8. / Rafał Pęcak / 1
 - . / Leszek Samełko / 1
 - . / Łukasz Gajda / 1
 - . / Wojciech Mularski / 1
 - . / Jacek Hałuja / 1
 - . / Rafał Ławniczak / 1

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości