Przekaż nam jeden procent podatku!

Jeżeli jesteś podatnikiem podatku dochodowego od osób fizycznych i chciałbyś, aby 1% podatku od Twoich dochodów trafił na nasze konto, możesz to uczynić w następujący sposób. Złóż w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe do 30 kwietnia 2016 r. - PIT-38, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39. Należy pamiętać, iż w jednym zeznaniu podatkowym można wskazać tylko jedną organizację. Dzięki Twojemu wsparciu możemy osiągnąć zdecydowanie więcej! Wspomóż nasz rozwój wykonując ten drobny gest!

Aby przekazać swój jeden procent podatku należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38), a więc wpisać numer KRS: 0000127804. W pozycji 'Informacje uzupełniające' trzeba uszczegółowić cel, na jaki chcemy przekazać swój 1%. Wpisujemy więc nazwę naszego klubu, czyli 'KLUB SPORTOWY BIAŁCZ'.

1% podatku mogą przekazać:
a) ryczałtowcy – PIT 28,
b) przedsiębiorcy – PIT 36,
c) przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L,
d) pracownicy – PIT 37,
e) gracze giełdowi – PIT 38,
f) osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39.